به نام خدا

راهنمای استفاده از کتابگوهای استوانه

استوانه برای اوّلین بار در ایران  دست به اقدام بسیار جالب و جذابی در جهت کتاب و کتابخوانی زده است. ” کتابگو ” یکی از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در جهت کتابخوانی است. به این شکل که روش کتابخوانی از حالت سنتی خارج شده و به شکل مدرن تری در آمده است.

دانشمندان دریافته اند که اگر در هنگام یادگیری، حسّ بینایی و شنوایی همزمان درگیر و فعّال باشند، مطلب خیلی بهتر یاد گرفته می شود و در حافظه مدّت زیادتری باقی خواهد ماند. بنابراین استوانه به این فکر افتاد که این موضوع را در کتاب هایش اجرا کند.

با کتابگو شما می توانید هم زمان متن کتاب را دیده و به صدای آن گوش دهید و مطالب را خیلی راحت و سریعتر یاد گرفته و به خاطر بسپارید. شایان ذکر است که استوانه همواره سعی کرده تا با به کارگیری افراد زبده و حرفه ای در امر صداگذاری و دوبلری که سالیان سال در این کار تجربه دارند، استفاده کرده تا با بهترین صداگذاری ها و کیفیت بالا که درخور و شایسته ی کاربران استوانه ،کودکان، نوجوانان و حتی بزرگسالان ایرانیِ عزیز تولید کند.

کار با کتابگو بسیار ساده است، کافی است که یکی از کتابگوهای مورد علاقه ی خود را در اپلیکیشن استوانه دانلود کرده و زمانی که روی صفحه ی مورد نظر می روید، علامت  را مشاهده خواهید کرد.

لازم به ذکر است که صوت هر صفحه در پایین همان صفحه قرار داده شده که کاربر بتواند به راحتی از آن استفاده کند و یا حتی چندین و چندبار یک فایل صوتی را گوش دهد.